Härän 9-pallokisat tasoituksilla

Härän 9-pallokisat tasoituksilla

Kilpailut - Etusivu
 
Käynnissä olevat pelit
Pöytä 1: Pekkanen -

Seuraavat alkavat pelit
Hävinneiden 6
Race to 4
 
#29
C
 
Lassi (0)
4
Silfverhuth Juuso (1)
1
Kesto 0 h 41 min  
 
Hävinneiden 5
Race to 4
 
#28
 
 
Silfverhuth Juuso (1)
4
ks (0)
2
Kesto 0 h 29 min  
 
Hävinneiden 4
Race to 4
 
#26
B1
 
Tolppanen Elisa (2)
3
Silfverhuth Juuso (1)
4
Kesto 0 h 28 min  
 
#27
B2
 
Hnninen Markus (1)
1
ks (0)
4
Kesto 0 h 0 min  
 
Hävinneiden 3
Race to 4
 
#24
 
 
laaksonen sami (0)
0
Silfverhuth Juuso (1)
4
Kesto 0 h 35 min  
 
#25
 
 
Laine Antton (1)
1
ks (0)
4
Kesto 0 h 55 min  
 
Hävinneiden 2
Race to 4
 
#20
A3
 
laaksonen sami (0)
4
Sinervo Ari (0)
1
Kesto 0 h 34 min  
 
#21
A4
 
Laiho Joni (1)
2
Silfverhuth Juuso (1)
4
Kesto 0 h 45 min  
 
#22
A1
 
Laine Antton (1)
4
Aholainen Ville (0)
3
Kesto 0 h 24 min  
 
#23
A2
 
ks (0)
4
Tanninen Teemu (1)
1
Kesto 0 h 39 min  
 
Hävinneiden 1
Race to 4
 
#16
 
 
W.O.
0
Sinervo Ari (0)
0
 
#17
 
 
Silfverhuth Juuso (1)
4
Hietikko Marko (1)
3
Kesto 0 h 33 min  
 
#18
 
 
Vainikka Heikki (0)
0
Aholainen Ville (0)
4
Kesto 0 h 29 min  
 
#19
 
 
Tanninen Teemu (1)
1
W.O.
0
 
Avauskierros
Race to 4
 
#1
 
 
Laine Antton (1)
1
W.O.
0
 
#2
 
 
Pekkanen Hannu (0)
4
Sinervo Ari (0)
1
Kesto 0 h 28 min  
 
#3
 
 
Silfverhuth Juuso (1)
2
Tolppanen Elisa (2)
4
Kesto 0 h 19 min  
 
#4
 
 
Hietikko Marko (1)
3
ks (0)
4
Kesto 0 h 25 min  
 
#5
 
 
Hnninen Markus (1)
4
Vainikka Heikki (0)
1
Kesto 0 h 27 min  
 
#6
 
 
laaksonen sami (0)
4
Aholainen Ville (0)
2
Kesto 0 h 33 min  
 
#7
 
 
Lassi (0)
4
Tanninen Teemu (1)
2
Kesto 0 h 33 min  
 
#8
 
 
Laiho Joni (1)
1
W.O.
0
 
Voittajien 1
Race to 4
 
#9
A1
 
Laine Antton (1)
1
Pekkanen Hannu (0)
4
Kesto 0 h 34 min  
 
#10
A2
 
Tolppanen Elisa (2)
4
ks (0)
1
Kesto 0 h 35 min  
 
#11
A3
 
Hnninen Markus (1)
4
laaksonen sami (0)
0
Kesto 0 h 18 min  
 
#12
A4
 
Lassi (0)
4
Laiho Joni (1)
0
Kesto 0 h 40 min  
 
Voittajien 2
Race to 4
 
#13
B1
 
Pekkanen Hannu (0)
4
Tolppanen Elisa (2)
3
Kesto 0 h 36 min  
 
#14
B2
 
Hnninen Markus (1)
1
Lassi (0)
4
Kesto 0 h 46 min  
 
Voittajien 3
Race to 4
 
#15
C
 
Pekkanen Hannu (0)
4
Lassi (0)
0
Kesto 0 h 30 min  
 
Finaali
Race to 4
 
#30
 
Poyta 1 
Pekkanen Hannu (0)
0
Lassi (0)
0
Kesto 0 h 0 min  
 
Voittaja